• https://www.lokalisyeri.com/public/img/deals/20170805063157_rb08.jpg
  • https://www.lokalisyeri.com/public/img/deals/20170805063322_rb-08.JPG

Genel Koşullar

  • Fırsat ile ilgili tüm sorularınız için firma detayında bulunan telefon numarasını kullanarak Üye İş Yeri ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize gönderilecektir.

  • Rezervasyonun zorunlu olduğu fırsatlarda lütfen önceden rezervasyonunuzu yaptırınız.

  • Fatura, hizmetin sağlayıcısı ve satıcısı olan üye iş yeri tarafından hizmetin ifa edildiği anda veya en geç 7 gün içerisinde düzenlenecektir.

AÇIKLAMA

Alış verişi yapacak  vatandaşa uyarı; fabrikamız imalat yapan bir firmadır. Alış verişi yaptıkdan sonra telefonunuza  lokal fırsat dan  gelen  fırsat  kodunu firmamız yetkililerinden sistemdeki telefon ile arayarak  onaylatmanız gerekmektedir. Siparişe alındıktan sonra bir hafta  on gün içinde teslimat yapılır. Kargo ankara içi  ücretsizdir. Montajı alıcıya aittir.  Montajı çok basittir. Ürün kodu: rb-08 alüminyum döküm ayaklı kolçaklı sırtlıksız ahşap bankalüminyum ayaklı ahşap oturmalı bank teknik şartnamesi; Türk Standartları Enstitüsü’ nün TS 7941 Oturma Bankları standardına göre imal edilecektir. Ayaklar alüminyum döküm, oturma yüzeyi ahşap olacaktır.Bankın hiçbir noktasında keskin uç, kıymık, kesici veya delici parça olmayacaktır. Ayaklar: Aşağıdaki teknik çizime uygun şekilde imal edilen alüminyum döküm ayakların ağırlığı minimum 16 kg olacaktır. Alüminyum döküm ayaklarda sivri uç, keskin nokta vb. kalmayacak şekilde taşlama ve zımpara yapılacaktır.  Oturma Kısmı: Oturma kısmı 4*9*145 cm 4 adet 1. sınıf sarıçam ahşaptan oluşturulacaktır. Ahşaplar vakumlu emprenye işlemine tabi tutulmuş olacaktır. Boya : Metal aksam idarenin istediği renkte polyester esaslı elektrostatik toz  boya ile fırınlanmak suretiyle boyanacaktır. Tamamlanmış olan imalat önce 10 dakika süre ile 70 derecede % 5 konsantrasyonlu yağ alma banyosunda bekletilecek olan metal aksamlar durulama işleminden sonra sülfürik asit konsantrasyonu içinde en ufak pas zerreciklerinin bile asit içinde erime süresince havuzlarda bekletilecektir. Ardından yapılacak durulama banyosundan sonra aynı zamanda fosfat kaplama yapma özelliğine sahip özel alaşımlı deterjanlı hülasa ile yıkandıktan sonra toz boya kaplama işlemi gerçekleştirilecektir. Polyester esaslı toz boya 200 derece fırın içinde minimum 20 dakika süreyle fırınlanacak ve elektrostatik toz fırın boya işlemi tamamlanacaktır.  Montaj: Bankın zemine sabitlenmesinin kolay olması amacıyla döküm ayaklarda uygun şekilde bağlantı noktası oluşturulacaktır. Ayaklarda M10 çelik beton dübelinin sığacağı delikler bulunacaktır. Montaj M10 çelik beton dübeliyle yapılacaktır.

Çalışma Saatleri

Yorum yapmak ister misiniz?

Oturma Bankında Şok Şok Şok

Bahçenizde Şık Dekor Bankı

510 ₺

730 ₺

NORMAL FİYAT

30%

İNDİRİM

220 ₺

KAZANÇ

38425 Kişi Görüntüledi

Hizmetler

Oturma Bankında Şok Şok Şok

Irmak Oyuncak ve Kent Mobilya

E-Posta Adresi

hasan@irmakoyuncak.com

Website Adresi

http://www.irmakoyuncak.com/

Telefon Numarası

+905494496959

Firma Adresi

SARAY MAH. SARAYKENT SANAYİ BÖLGESİ 37.SOK. NO:7 KAHRAMANKAZAN /ANKARA
Turkey / Ankara

-30%
-30%
490 ₺
700 ₺
-30%
-30%
1022 ₺
1460 ₺