Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası

Lokalfirsat.com, (Current Life Marketin Ltd. Şti’ye ait internet sitesidir) sizlerden talep edilen bilgilerin nasıl korunduğu ve kullanıldığına dair bütün detayları bu sayfada açıklamaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek ve sunduğumuz hizmetlerin kalitesini arttırmak için bu bilgileri toplamaktayız. Bu gizlilik politikası, sizden aldığımız ilgili bilgilerin yönetiminde ne gibi ilkeler gözettiğimize dair bilgiler içermektedir. Lokalfirsat.com’u ziyaret ettiğinizde, bu gizlilik politikasında belirtilen uygulamaları ve ilkeleri kabul etmiş ve bu ilke ve uygulamalara uymayı kabul ve taahhüt etmiş olursunuz.

Bilgilerin Kullanımı

Sizin İlettiğiniz Bilgiler Sitemizde bulunan ve sizlerden bilgi toplayan formlar ( örneğin: kayıt formları, sipariş formları), iletişim bilgileriniz ( örneğin; ad, soyadı, e-posta adresi, telefon numarası, adres) ve demografik bilgileriniz sistemimize eklenmektedir. Ayrıca fırsat satın alım işlemlerinde mali bilgilerin de (örneğin; kredi kartı numarası) sisteme eklenmesi gerekmektedir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için kullanılır. Ayrıca sipariş almak, ürün ve hizmet sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, ürünler ve hizmetler hakkında irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek için kullanılmaktadır.

Lokal Fırsat tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Web Sitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler Lokal Fırsat ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

E-Posta İletişimi:

Lokalfirsat.com sitesine üye olurken, üye kayıt formunu doldurduğunuz ve onayladığınız andan itibaren, aksi talep edilmedikçe günlük fırsatlar ile ilgili bilgilendirme e-postaları gönderilmektedir. İstediğiniz zaman e-posta almamak için bizimle iletişime geçebilir ya da gönderdiğimiz e-postaların altında bulunan “e-posta almak istemiyorum” linkine tıklayabilirsiniz.

Bu e-postalara ek olarak, site üzerinden alışveriş yaptığınız zaman, satın aldığınız hizmetten nasıl yararlanacağınıza dair bilgiler içeren, devamlılığı olmayan bilgilendirme e-postaları göndereceğiz. Bu e-postalar sadece hizmete dair kodlar içermektedir. Bu sebepten, üye olurken verdiğiniz e-postanın doğruluğunu bu gizlilik politikasını okuduğunuzda kabul etmiş olursunuz.

İletişim Bilgileri ve Demografik Bilgiler

İletişim bilgileriniz gerekli durumlarda, lokalfirsat.com üzerinden yaptığınız işlemler ile ilgili size ulaşabilmek için kullanılmaktadır. İletişim bilgileriniz üçüncü şahıslar ile asla paylaşılmamaktadır. Ancak, lokalfirsat.com, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar.

İletişim bilgileriniz gerekli görüldüğünde sizinle sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak temas kurabilmek içinkullanılmaktadır. İletişim bilgilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda, gerekli kart bilgilerinizin (kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV vb. bilgiler) bankalarımız ile paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız. Aksi taktirde satın alma işleminin gerçekleşmesi mümkün değildir.

Demografik bilgiler, lokalfirsat.com kullanıcılarının ilgi alanlarını tespit etmek ve bu bilgilere dayanarak sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için çeşitli akıllı algoritmaları çalıştırmak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler istisnalar hariç tutularak insanlar tarafından incelenmemektedir.

Diğer Siteler, 3. Şahıslar ve Bunların Gizlilik Politikaları

Bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir. Lokal Fırsat bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları, içeriklerinden, üçüncü taraf gizlilik politikalarından ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Diğer Hususlar Gizlilik Tedbirlerimiz

Bu site kontrolümüz altındaki bilgilerin kaydedilmesi, kötüye kullanılmasını önleyici güvenlik önemlerine sahiptir. Güvenli sunucu yazılımımız (SSL) endüstri standardıdır ve mevcut olan en iyi yazılımlar arasındadır. Bu yazılım kredi kartı numarası, isim, adres dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi şifrelemektedir ve bilgiler internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir.

Lokal Fırsat, kredi kartı numaranızın sadece 4 hanesini saklamaktadır. Ancak sipariş esnasında kredi kartı numaranızın tamamını çalışmakta olduğumuz bankaya iletmek zorunluluğu bulunmaktadır. Kişisel olarak tanımlanabilir müşteri bilgilerinin toplanması, saklanması ve ifşası ile ilgili olarak fiziksel ve elektronik koruma önemleri kullanmaktayız. Güvenlik prosedürlerimiz bazı durumlarda size kişisel bilgi ifşa etmeden önce kimliğini kanıtlamanızı talep etmemiz gerekecektir.

Bildirimler ve Değişiklikler

Current Life Marketing Ltd. Şti, gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Son değişiklikleri görmek için web sitemizi sıklıkla ziyaret etmeli ve satın alma işleminden önce gizlilik politakasını okumalısınız. Aksi belirtilmediği sürece geçerlilikte olan gizlilik politikası siz ve hesabınız ile ilgili olarak elimizde bulunan bütün bilgiler için geçerlidir. Eğer açıklamalarla ya da sitemizin işleyişi ile ilgili sorularınız var ise bize iletişim formundan ya da info@lokalfirsat.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağız.